עו"ד ייצוג בעבירות מין באינטרנט

חשוד בעבירות מין? חשוד בעבירות מין באינטרנט? נקראת לחקירה במשטרה? הוגש נגדך כתב אישום? המאמר הזה יסייע לך. כתבי אישום בגין עבירות מין שנעשו באינטרנט וברשת מצויים ברף גבוה של חוק העונשין, היינו עבירות שבוצעו ב"מרחב הווירטואלי", על פי בית המשפט אין לייחס להן משקל לקולה משום שהן בוצעו ברשת האינטרנט ואף שאין כל מגע פיזי בין החשוד לקורבן שכן דווקא בעבירות שמתבצעות בנסיבות שכאלו קיים סיכוי נמוך יותר להיתפס, וקיימת אפשרות לפגוע במספר גבוה יותר של קורבנות.

 

עבירות מין באינטרנט בראי בית המשפט העליון

על הצד האפל של הרשת עמד בית המשפט העליון במספר פסקי דין שהדגישו כי "האינטרנט אינו מרחב וירטואלי-סטרילי. האינטרנט חודר לחיים האמיתיים, ומציב סכנות של ממש בתחומים ובדרכים לא שיערו ראשונים. מעשים מגונים של פעם, שהיו כרוכים במגע פיזי עם נפגע העבירה, נתחלפו להם בסוגים שונים של מעשים בשלט-רחוק. החסות של האנונימיות הלכאורית והריחוק מהיושב בצדו השני של המחשב, משחררים חסמים ועכבות, ואנשים נורמטיביים כלפי חוץ, שולחים ידם במעשים שלא היו מעיזים לעשות בעולם שמחוץ למרחב האינטרנטי. מגע וחדירה פיזית נתחלפו בחדירה אל תוך המרחב האינטרנטי הפרטי-אינטימי של הגולש בצד השני. מגע שנותר בין שניים בחדר סגור נתחלף לו בחשש לחשיפה ולפרסום פומבי בפייסבוק וביו-טיוב, מה שעשוי להעצים את הפגיעה בנפגע העבירה"

 

ייצוג משפטי על ידי עורכי דין המתמחים בייצוג חשודים בעבירות מין ברשת

עבירות מין  באינטרנט כאמור בראי המשפט הישראלי הינן עבירות חמורות מאוד ובתי המשפט בד"כ מקפידים על ענישה מירבת ולא סלחנית כלפי חשודים בעבירות מין שכאלו ועם כתבי האישום מוגשות גם קשות למעצר עד תום ההליכים. זומנת לחקירה? כדאי לך להתייעץ עם עו"ד בטרם החקירה ובטרם תפצה הגה בפני החוקר, שכן כל מילה עלולה לקבל ביטוי בעדותך ויכולה להפליל אותך.

משרד עורכי דין פלילים דניאל כפיר מורן לוי  מעניק לחשודים בעבירות מין  מגוון שירותים משפטיים לרבות הכנה וייעוץ לחקירה פלילית בעבירות מין באינטרנט, ייצוג וליווי משפטי הוליסטי בכתבי אישום שהוגשו נגד נאשמים בעבירות מין בכלל ובאינטרנט בפרט, ייצוג בבקשות למעצר עד תום ההליכים, ייצוג בשלב מעצר הימים, מתן ייעוץ מקדמי ועוד.

יודגש כ,  לייצוג משפטי של עורך דין פלילי המתמחה בעבירות מין המייצג חשודים ישנה חשיבות עצומה למזעור הנזק ללקוח ועד זיכויו מין הדין.  כמו כן חשוב לציין כי צוות המשרד מייצג חשודים בעבירות מין גם מהחמורות בחוק העונשין ולכן ישנה חשיבות עצומה לייצוג משפטי על ידי עורכי דין שאינם שיפוטיים ושילחמו על זכויותיך ללא פשרות.

ניתן לפנות לייעוץ ראשוני ללא תשלום לצורך בחינת ייצוג משפטי בעבירות מין בכלל ובעבירות מין שנעשו באינטרנט.

יצירת קשר