עורך דין עבירות מין

עבירות מין בראי המשפט הישראלי הינן חמורות מאוד ובתי המשפט בדר"כ מקפידים על ענישה מירבת ולא סלחנית כלפי עברייני מין שהורשעו, כך למשל צוטט על ידי בית המשפט ב ע"א 7426/14, "עבירות מין הן לרוב קשות להוכחה ומחייבות רגישות שיפוטית יתרה".

משרד עורכי דין פלילי על ידי עורך דין פלילי דניאל כפיר ועורך דין פלילי מורן לוי מעניק ללקוחותיו מגוון שירותים משפטיים לרבות הכנה וייעוץ לחקירה פלילית בעבירות מין, ייעוץ במשטרה לחשודים בעבירות מין, ייצוג וליווי משפטי הוליסטי בכתבי אישום שהוגשו נגד נאשמים בעבירות מין, לרבות עבירות מין במשפחה, עבירות מין שנעשו על ידי קטינים, ייצוג בהליכי המעצר, השחרור ועוד.

יודגש כי לייצוג משפטי של עורך דין פלילי המתמחה בעבירות מין המייצג חשודים בעבירות מין ישנה חשיבות עצומה למזעור הנזק ללקוח ועד זיכויו מין הדין. כמו כן יודגש כי, ישנם עורכי דין פלילים שנרתעים מייצוג חשודים בעבירות מין ולכן ישנה חשיבות עצומה לייצוג משפטי על ידי עורך דין פלילי המתמחה בעבירות מין תוך נאמנות ובמסירות ללקוח וללא כל שיפוטיות לחשדות המיוחסים לו, חמורות ככל שיהיו.

משרד עורך דין דניאל כפיר ומורן לוי מטפל בכל סוגי עבירות המין סוגי עבירות המין כולל:

אינוסהבועל אישה שלא בהסכמתה החופשית, היינו המחדיר איבר מאיברי הגוף או חפץ לאיבר המין של האישה.

בעילה אסורה בהסכמההבועל קטינה שמלאו לה ארבע עשרה שנים וטרם מלאו לה שש עשרה שנים, והיא אינה נשואה לו, או הבועל קטינה שמלאו לה שש עשרה שנים וטרם מלאו לה שמונה עשרה שנים, תוך ניצול יחסי תלות, מרות, חינוך או השגחה, או תוך הבטחת שווא לנישואין.

מעשה סדוםהחדרת איבר מאברי הגוף או חפץ לפי הטבעת של אדם, או החדרת איבר מין לפיו של אדם.

יחסי מין בין מטפל נפשי למטופלבהסכמה שהושגה תוך ניצול תלות נפשית ממשית על ידי המטפל.

יחסי מין בין כהן דת לאדם שקיבל ממנו ייעוץ או הדרכהיחסי מין בהסכמה לכאורה, שמקורה בייעוץ או בהדרכה שניתנו להם על ידו.

מעשה מגונה– כל מעשה לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים, ניתנת פרשנות רחבה בבתי המשפטי להגדרת מעשה מגונה.

עבירות מין במשפחה ובידי אחראי על חסר ישע אדם העובר עבירה של אינוס או של מעשה סדום לפי סעיף באדם שהוא קטין, והוא בן משפחתו או באדם שהוא חסר ישע והוא אחראי עליו.

חשוד בעבירות מין? הוגש נגדך כתב אישום בגין עבירות מין?

מומלץ מאוד לפנות לייצוג משפטי על ידי עורך דין פלילי הבקיא בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות מין, לעניין זה ישנה חשיבות עצומה לאפשרות ביטול כתב האישום, זיכוי מין הדין, ואף הקטנת הנזק, הקנס או המאסר שצפוי להיות כתוצאה מהרשעה בהליך פלילי זה.

עורך דין פלילי לעבירות מין דניאל כפיר מומחה בפליליים, בעל וותק של 20 שנות ניסיון של הצלחות והישגים משפטיים, בוגר תואר במשפטים LL.B מאוניברסיטת תל אביב, מכהן גם כשופט צבאי, בדרגת רב סרן בבתי המשפט הצבאיים בשטחים, במסגרת שרות המילואים.

עורך דין פלילי לעבירות מין מורן לוי, צבר לזכותו הצלחות רבות בייצוג נאשמים, חשודים ואזרחים רבים, עורך דין פלילי מורן לוי בוגר תואר ראשון במשפטיים (.LL.B) ותואר שני במשפט פלילי (.LL.M) מאוניברסיטת בר אילן.

יצירת קשר