דניאל כפיר & מורן לוי

משרד עורכי דין פליליים
מומחים לתיקי עבירות מין

ייצוג בעבירות מין

משרדנו מתמחה בייצוג חשודים ונאשמים שהוגשו כנגדם בקשות מעצר וכתבי אישום בגין עבירות מין ובפרט בתיקים מורכבים.

למשרדינו ותק של מעל 30 שנות פעילות משפטית בתחום הפלילי על כל רבדיו ובייחוד בייצוג בתיקי עבירות מין –  אונס, מעשה סדום, עבירות מין במשפחה, עבירות פדופיליה, מעשה מגונה, הטרדה מינית, עבירות מין באינטרנט ועוד.

עו"ד דניאל כפיר

עו”ד פלילי דניאל כפיר מומחה במשפט פלילי, בעל וותק של מעל 25 שנות נסיון, הצלחות והשגים משפטיים.
עו”ד דניאל כפיר הנו בוגר תואר במשפטים LL.B מאוניברסיטת תל אביב, מכהן גם כשופט צבאי, בדרגת רב סרן בבתי המשפט הצבאיים בשטחים.

עו"ד מורן לוי

עו"ד פלילי מורן לוי, מומחה למשפט פלילי שצבר לזכותו הצלחות רבות בייצוג נאשמים וחשודים רבים שהוגשו כנגדם כתבי אישום בגין עבירות מין.
מורן בוגר תואר ראשון במשפטיים (.LL.B) ותואר שני במשפט פלילי (.LL.M) מאוניברסיטת בר אילן.

ייצוג בעבירות אינוס

על פי חוק העונשין עברת האונס חלה על הבועל אשה  שלא בהסכמתה החופשית, היינו המחדיר איבר מאיברי הגוף או חפץ לאיבר המין של האישה ללא הסכמתה. עבירה זה היא מבין החמורות בספר החוקים ולאור אופייה ומורכבותה, נדרשת מומחיות של עורך דין המומחה בעבירות אינוס לייצוג בתיק זה לרבות הבנה מעמיקה של חומר הראיות בתיק, ואפיון הנסיבות שהביאו להגשת התלונה, הכל כדי להביא לתוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

ייצוג בעבירות של מעשי סדום

עבירה של מעשה סדום מתפרשת  כהחדרת איבר מאברי הגוף או חפץ לפי הטבעת של גבר או אישה, או החדרת איבר מין לפיו של גבר או אישה. מומךץ להיות מיוצג על ידי עורך דין המתמחה בייצוג בעבירות של מעשי סדום המתמחה בין היתר ברזי החקירה הנגדית של המתלונן או המתלוננת, הכל כדי למזער נזקים ואף להביא לזיכוי מין הדין.

ייצוג קטינים ונוער בעבירות מין במשפחה

ייצוג של קטינים בעבירות מין יעשה על פי חוק הנוער, ענינם ידון בבית המשפט לנוער לגבהם חלים חוקים ועונשים שונים ואילו של בגירים. אונשם של קטנים יכול להיות מקל באופן משמעותי במידה וניתן לשלבם בהליך טיפולי שיקומי. בייצוג של קטינים נדרשת מומחיות ורגישות יתרה של עורך דין המתמחה בייצוג קטינים.

ייצוג בעבירות פדופיליה

משרדנו מעניק ייצוג משפטי הוליסטי לנאשמים-בגירים שהוגש נגדם כתבי אישום בגין עבירות מין שנעברו כלפי קטינים. כל זאת במומחיות וברגשיות המתחייבת בתיקים מורכבים אלו, ובעיקר תוך הסתכלות והעמקה בחומר הראיות שלפיו יישק דבר במסגרת ההליך הפלילי, ללא ביקורתיות ונחרצות כלפי הלקוח.

ייצוג בעבירות של מעשה מגונה

עבירות של מעשה מגונה קיבלו פרשנות רחבה בבתי המשפט וניכר שרבים המקרים שיכולים להתפרש כמעשה מגונה, לרבות מעשה מגונה בפומבי. משרדנו מעניק ליווי וייצוג לנאשמים שנפתח נגדם הליך פלילי בגין מעשה מגונה, וזאת בראייה מערכתית כוללת, של כלל הראיות, העדויות והנסיבות בתיק, ללא ביקורתיות ושיפוטיות כלפי הלקוח, הכל כדי למזער את הסיכונים בתיק ואף להביא לידי זיכוי מין הדין.

ייצוג בעבירות של הטרדה מינית

עבירות של הטרדה מינית זכו לפרשנות רחבה על ידי בתי המשפט השונים וניכר שרבים המקרים שיכולים להתפרש כהטרדה מינית. משרדנו מעניק ליווי וייצוג לנאשמים שנפתח נגדם הליך פלילי בגין הטרדה מינית, וזאת בראייה מערכתית כוללת, של כלל הראיות והעדיות בתיק, ללא ביקורתיות ושיפוטיות כלפי הלקוח, הכל כדי למזער את הסיכונים בתיק ואף להביא לידי זיכוי מין הדין.

ייצוג בעבירות של הטרדה מינית בעבודה

משרדנו מתמחה בייצוג של עובדות ועובדים שחוו הטרדה מינית או עבירות מין במהלך מסגרת עבודתם. משרדנו מתמחה בהגשת תביעה לפיצוי לפי חוק למניעת הטרדה מינית בעבודה, ומתן מעטפת משפטית  הוליסטית לעובד והעובדת בפני בית הדין לעבודה, עד לקבלת הפיצוי המבוקש.

עבירות מין ברשת - באינטרנט

בתי המשפט מתייחסים בחומרה לעבירות מין שנעשו תחת עננת האינטרט ובאמצעי המדיה השונים ובמרשתת, עבירות אלו מקבלות משנה תוקף בחומרתן כאשר המתלוננים הם קטינים. חשוב ומומלץ להיות מיוצגים על ידי עורכי דין המתמחים בייצוג משפטי בעבירות מין שנעשו באינטרנט, בזהירות ובמקצועיות הנדרשת.

תיקים מתוקשרים של משרדנו

עסקת טיעון מקלה בתיק תקיפה חמורה ואכזרית

זה החל כעוד ערב שגרתי בפאב הפועל בשכונה א' באילת, שהלך והתדרדר, לאחר עימות שנוצר בין שתי קבוצות מבלים במקום ● לאחר שהוצאו מהבר בשל התנהגותם, שבו שניים מהמבלים למקום, והציתו את דלת הבר כנקמה ● זה עלה להם בפציעות משמעותיות, לאחר שהותקפו באכזריות על ידי יושבי הבר – לאחרונה ניתנו מרבית גזרי הדין בפרשה

להמשך הכתבה ביום-יום אילת

הוא היה נהג אוטובוס, ואז נגר, ואז מנהל חנות לאביזרי מין

אבל שי קרמוסטה התקדם בחיים, היום הוא מבקש שיקראו לו "הוד מעלתו" – ורבים אכן קוראים. מה עומד מאחורי "הממלכה" שהקים קרמוסטה בראש פינה? מיהם האלפים (לדברי קרמוסטה) או העשרות (לפי המשטרה) שפונים אליו בתואר שי המלך? והאם יש משהו מאחורי הבטחותיו לנתק את הנתינים ממדינת ישראל, מחוקיה ואפילו ממסיה?

להמשך הכתבה במאקו

תיעוד: דקות לפני הרצח של אופיר חסדאי בחניון ברמלה

בתיעוד ממצלמות החניון ניתן לראות את מכוניתו של הנאשם ברצח של אופיר חסדאי ברמלה, נכנס לחניון ומחפש חנייה דקות לפני הרצח. בזמן שכתב האישום תומך בגרסתה של אשתו של המנוח, הנאשם ברצח טוען: זה היה אינסטינקט מתוך פחד

להמשך הכתבה במאקו

הצלחות ופסקי דין של המשרד

בית המשפט מקבל את טיעוני עורכי הדין מורן לוי ודניאל כפיר, ומורה על אי הרשעה של קטין שנאשם בעבירות אינוס חמורות וגוזר עליו פיצוי מועט בלבד ללא רכיבי מאסר.

בית המשפט העליון גוזר עונש מאסר מקל במיוחד על לקוח המשרד הנאשם בעבירות מין חמורות ובהתעללות חסר ישע.

עונש של 36 חודשים בלבד בגין עבירות מין חמורות שנעשו בקטינה, בית המשפט מקבל את טיעוני המשרד וגוזר עונש קל במיוחד על הלקוח

בית המשפט העליון גוזר עבודות שירות בלבד ללקוח המשרד בגין מעשי סדום ואונס בקטינה.

בית המשפט העליון מקבל את טיעוני משרדנו וקובע להעביר לידי הלקוח חומר חקירה חסוי בעבירות מין שמטיב באופן מרחיק לכת עם הגנת הלקוח לאחר התנגדות עיקשת של הפרקליטות

בית המשפט מקל וגוזר עונש קל ומזערי של 30 חודשים בלבד ללקוח המשרד שהואשם בריבוי של מעשים מגונים כלפי קטינה.

בית המשפט העליון מורה על בחינת חלופת מעצר ושחרור לקוח המשרד למעצר בית, בעבירות של אונס ומעשי סדום קשים במיוחד כנגד חסרת ישע.

צרו קשר