עריק מצה"ל? עורך דין צבאי לשירותיכם

עריקות מצה"ל היא אחת מהתופעות השכיחות ביותר, ומידיי יום ישנם עשרות רבות של חיילים בשירות סדיר או בשירות מילואים אשר עורקים מהצבא. החדשות הטובות שאתם לא צריכים להתמודד עם התהליך לבדכם, עורך דין צבאי יסייע לכם בכל התהליך מתחילתו ועד סופו.

רגע לפני שאתם מתחילים לחפש עורך דין צבאי, כמו לכם כמה דקות על מנת להבין לעומק מהי תופעת העריקות ומהם העונשים הצפויים עליה. לאחר מכן יהיה לכם הרבה יותר ברור מדוע אתם צריכים עו"ד צבאי על מנת להתמודד עם ההשלכות של העריקות שיכולות להיות השלכות חמורות וקשות עבור מרבית החיילים.

מהן הסיבות השכיחות ביותר לעריקות מהצבא?

קיימות לא מעט סיבות שיכולות להוביל חייל לעריקות מהצבא, ולכן חשוב מאוד להכיר את אותן סיבות על מנת להיות מודעים אליהם. הסיבה השכיחה ביותר שכמעט כל עורך דין צבאי נתקל בה זה כמובן חוסר הסתגלות מצד החייל, חוסר הסתגלות למערכת כולה או לבסיס הספציפי שבו החייל הוצב.

יכולות להיות עוד סיבות לעריקות מצה"ל, ואם תשאלו עורך דין צבאי כמעט כל סיבה היא מוצדקת על מנת שתנקטו מעשה ותצאו מהמקום שבו אתם נמצאים. עוד סיבות הן התנכלות מצד חיילים או מפקדים, רצון לסייע למשפחה מבחינה כלכלית ועוד מגוון סיבות. בסופו של יום כאשר מסתכלים על ההשלכות, מבחינת המערכת התוצאה הסופית תהיה זהה.

מהו העונש על עריקות מהצבא?

חשוב להדגיש כי ישנו הבדל בין נפקדות ובין עריקות, ובקטע הבא אנו מדברים על הענישה הקשורה לעריקות בלבד. המקום שבו ייערך המשפט משתנה בהתאם לתקופת העריקות, וככל שתקופת העריקות תהיה גדולה יותר כך הענישה צפויה לעלות בהתאם. על עריקות של מתחת ל-100 יום לרוב שופטים ביחידה עצמה, בעוד על עריקות של למעלה מ-100 יום המשפט ייערך בבית הדין הצבאי.

ברוב המקרים הענישה על עריקות מהצבא זה מאסר בפועל. כאשר תקופת המאסר משתנה בהתאם למצבו של החייל וגם בהתאם למשך זמן העריקות. מהסיבה הזאת עורך דין צבאי יכול להיות איש המפתח שלכם וזה שיוביל אתכם למצב הרבה יותר טוב.

להתמודד עם עריקות מצבא רק עם עורך דין צבאי

אז מה הדרך הטובה ביותר להתמודד עם עריקות מהצבא? על ידי שכירת שירותיו של עורך דין צבאי מקצועי. בסיועו של עו"ד צבאי תוכלו להגיע למצב שבו אתם מקבלים את מה שאתם רוצים לקבל, ובאותה נשימה גם מקבלים את העונש המינימאלי מבחינת הצבא.

עורך דין צבאי יודע בדיוק כיצד המערכת המשפטית בצבא פועלת והוא ינחה אתכם צעד אחר צעד כיצד תצטרכו לפעול על מנת לקבל את המטרות שלכם. לבד יהיה לכם קשה מאוד להשיג את מבוקשכם, אך בסיועו של איש מקצוע בדמות עו"ד צבאי השמיים הם הגבול מבחינתכם.  מידע נוסף על הצבא והכנה לצבא תוכלו למצוא במייארמי: https://myarmy.co.il/

יצירת קשר