עורך דין עבירת סחיטה באיומים

עבירת סחיטה באיומים ובגינה הגשת כתב אישום הינה מדרון חלקלק ואצבע קלה על ההדק של מתלוננים רבים המגישים תלונה במשטרה בגין סחיטה באיומים ולעיתים תלונות שווא שאין בהם ממש.

כיצד יש להתמודד עם הגשת כתב אישום בגין סחיטה באיומים

עבירת סחיטה באיומים ועבירות מין בכלל בראי המשפט הישראלי הינן עבירות ברף הנמוך של דיני העונשים בישראל ורף הענישה נמדד לפי עוצמת הסחיטה באיומים, אולם לא כך הדבר שמדובר על סחיטה באיומים בין בני זוג, שאז ההתכלות המשפטית היא מחמירה יותר.

כאמור ישנם כמה סוגי עבירות של סחיטה באיומים והמטרה בייצוג משפטי לצמצם את עבירת הסחיטה באיומים למינימום הנדרש, משרד עורכי דין פלילי על ידי עורך דין פלילי דניאל כפיר ועורך דין פלילי מורן לוי מעניק ללקוחותיו מגוון שירותים משפטיים לרבות הכנה וייעוץ לחקירה פלילית בעבירת סחיטה באיומים, ייעוץ במשטרה לחשודים בעבירת סחיטה באיומים, ייצוג וליווי משפטי הוליסטי בכתבי אישום שהוגשו נגד נאשמים בביצוע עבירת סחיטה באיומים, לרבות עבירת סחיטה באיומים במשפחה, עבירת סחיטה באיומים שנעשו על ידי קטינים, ייצוג בהליכי המעצר, השחרור ועוד.

יודגש כי לייצוג משפטי של עורך דין פלילי המתמחה בעבירת סחיטה באיומים המייצג חשודים בעבירת סחיטה באיומיםישנה חשיבות עצומה למזעור הנזק ללקוח ועד זיכויו מין הדין. כמו כן יודגש כי, ישנם עורכי דין פלילים שנרתעים מייצוג חשודים בעבירת סחיטה באיומים ולכן ישנה חשיבות עצומה לייצוג משפטי על ידי עורך דין פלילי המתמחה בעבירת סחיטה באיומים תוך נאמנות ובמסירות ללקוח וללא כל שיפוטיות לחשדות המיוחסים לו, חמורות ככל שיהיו.

חשוד בעבירת סחיטה באיומים? הוגש נגדך כתב אישום בגין עבירת סחיטה באיומים?

מומלץ מאוד לפנות לייצוג משפטי על ידי עורך דין פלילי הבקיא בייצוג חשודים ונאשמים בעבירת סחיטה באיומים, לעניין זה ישנה חשיבות עצומה לאפשרות ביטול כתב האישום, זיכוי מין הדין, ואף הקטנת הנזק, הקנס או המאסר שצפוי להיות כתוצאה מהרשעה בהליך פלילי בגין עבירת סחיטה באיומים.

עורך דין פלילי לעבירת סחיטה באיומים דניאל כפיר מומחה בפליליים, בעל וותק של 20 שנות ניסיון של הצלחות והישגים משפטיים, בוגר תואר במשפטים LL.B מאוניברסיטת תל אביב, מכהן גם כשופט צבאי, בדרגת רב סרן בבתי המשפט הצבאיים בשטחים, במסגרת שרות המילואים.

עורך דין פלילי לעבירת סחיטה באיומים מורן לוי, צבר לזכותו הצלחות רבות בייצוג נאשמים, חשודים ואזרחים רבים, עורך דין פלילי מורן לוי בוגר תואר ראשון במשפטיים (.LL.B) ותואר שני במשפט פלילי (.LL.M) מאוניברסיטת בר אילן.

(סחיטה באיומים יסודות העבירה, מה עושים במקרה של סחיטה, עבירת האיומים, מה נחשב איום)

יצירת קשר