עורך דין עבירת איומים

עבירת איומים הינה עבירת פלילית ברף הנמוך של דיני העונשין בישראל ובגינה יכול ויוגש כתב אישום. לעיתים המדרון חלקלק וישנה אצבע קלה על ההדק של מתלוננים רבים המגישים תלונה במשטרה בגין איומים ולעיתים תלונות שווא שאין בהם ממש, רק משום שחשו מאוימים אך בפועל לא הופעל עליהם כל גורם מאיים באופן אובייקטיבי.

כיצד יש להתמודד עם הגשת כתב אישום בגין איומים

עבירת איומים ועבירות מין בכלל בראי המשפט הישראלי הינן עבירות ברף הנמוך של דיני העונשים בישראל ורף הענישה נמדד לפי עוצמת האיומים, אולם לא כך הדבר שמדובר על איומים בין בני זוג, שאז ההתכלות המשפטית היא מחמירה יותר או שמדובר בעבירה של סחיטה באיומים שלגביה נקבע כי " המאיים על אדם בכתב, בעל פה או בהתנהגות, בפגיעה שלא כדין בגופו או בגוף אדם אחר, בחירותם, ברכושם, בפרנסתם, בשמם הטוב או בצנעת הפרט שלהם, או מאיים על אדם לפרסם או להימנע מפרסם דבר הנוגע לו או לאדם אחר, או מטיל אימה על אדם בדרך אחרת, הכל כדי להניע את האדם לעשות מעשה או להימנע ממעשה שהוא רשאי לעשותו, דינו מאסר שבע שנים; נעשו המעשה או המחדל מפני איום או הטלת אימה כאמור או במהלכם, דינו מאסר תשע שנים"

כאמור ישנם כמה סוגי עבירות של איומים והמטרה בייצוג משפטי לצמצם את עבירת האיומים למינימום הנדרש, משרד עורכי דין פלילי על ידי עורך דין פלילי דניאל כפיר ועורך דין פלילי מורן לוי מעניק ללקוחותיו מגוון שירותים משפטיים לרבות הכנה וייעוץ לחקירה פלילית בעבירת איומים, ייעוץ במשטרה לחשודים בעבירת איומים, ייצוג וליווי משפטי הוליסטי בכתבי אישום שהוגשו נגד נאשמים בביצוע עבירת איומים, לרבות עבירת איומים במשפחה, עבירת איומים שנעשו על ידי קטינים, ייצוג בהליכי המעצר, השחרור ועוד.

יודגש כי לייצוג משפטי של עורך דין פלילי המתמחה בעבירת איומים המייצג חשודים בעבירת איומיםישנה חשיבות עצומה למזעור הנזק ללקוח ועד זיכויו מין הדין. כמו כן יודגש כי, ישנם עורכי דין פלילים שנרתעים מייצוג חשודים בעבירת איומים ולכן ישנה חשיבות עצומה לייצוג משפטי על ידי עורך דין פלילי המתמחה בעבירת איומים תוך נאמנות ובמסירות ללקוח וללא כל שיפוטיות לחשדות המיוחסים לו, חמורות ככל שיהיו.

חשוד בעבירת איומים? זומנת לחקירה בגין עבירת איומים, הוגש נגדך כתב אישום בגין עבירת איומים?

מומלץ מאוד לפנות לייצוג משפטי על ידי עורך דין פלילי הבקיא בייצוג חשודים ונאשמים בעבירת איומים, לעניין זה ישנה חשיבות עצומה לאפשרות ביטול כתב האישום, זיכוי מין הדין, ואף הקטנת הנזק, הקנס או המאסר שצפוי להיות כתוצאה מהרשעה בהליך פלילי בגין עבירת איומים.

עורך דין פלילי לעבירת איומים דניאל כפיר מומחה בפליליים, בעל וותק של 20 שנות ניסיון של הצלחות והישגים משפטיים, בוגר תואר במשפטים LL.B מאוניברסיטת תל אביב, מכהן גם כשופט צבאי, בדרגת רב סרן בבתי המשפט הצבאיים בשטחים, במסגרת שרות המילואים.

עורך דין פלילי לעבירת איומים מורן לוי, צבר לזכותו הצלחות רבות בייצוג נאשמים, חשודים ואזרחים רבים, עורך דין פלילי מורן לוי בוגר תואר ראשון במשפטיים (.LL.B) ותואר שני במשפט פלילי (.LL.M) מאוניברסיטת בר אילן.

(איומים חוק העונשין, כתב אישום על איומים, איומים בטלפון, פסק דין איומים, פיצוי על איומים, איומים בוואטסאפ, ביטול תלונה במשטרה על איומים, יסודות עבירת האיומים)

יצירת קשר