עורך דין תעבורה-נהיגה בשכרות

נתפסתם נוהגים בשכרות, או בנהיגה תחת השפעם חומרים אסורים, פנו מיד לעו"ד לתעבורה, פנייה מהירה וייצוג משפטי על ידי מומחה לדיני תעבורה יכול ל"הציל" אתכם מפסילה או שלילת נהיגה ארוכת טווח, גם אם "התיק תפור". זכרו, למידה של חומר החקירה תוך דקדוק בראיות התביעה על יד עו"ד לתעבורה יכול להביא לביטול הפסילה וצמצום משמעותי של שלילה.

משרד עורכי דין לתעבורה ונהיגה בשכרות בתל אביב, דניאל כפיר & מורן לוי  מתמחה  בעיקר בטיפול בתיקי נהיגה בשכרות בעל מוניטין רב בתחום משפטי זה, המשרד מעניק ללקוחותיו מגוון שירותים משפטיים לרבות הכנה וייעוץ לפני חקירה  עקב נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעה חומרים אסורים, שימוע לפני פסילת נהיגה, שימוע לפני הפקעת כלי רכב, ועוד.

הזכות להיות מיוצג על ידי עו"ד תעבורה

הזכות לדרוש להיפגש עם עורך דין נהיגה בשכרות, היא זכות מהותית וזכותכם לנצל אותה, במידה  והשוטרים אינם מוכנים לתת לכם להתייעץ עם עורך דין, נסו לתעד את התנהלותם  בכל דרך אפשרית, לרבות על ידי צילום והקלטה מהטלפון הנייד. דרשו שדיברכם יירשמו ויתועדו- זוהי זכותכם.

 

סירוב לבדיקת ינשוף

דעו, נהג המסרב להיבדק בבדיקת הינשוף, יואשם באופן מידי בנהיגה בשכרות לכן מומלץ שלא לסרב לבדיקה זו, השאירו לעו"ד להתמודד עם הבדיקה במהלך ניהול התיק בבית משפט.

 

מתי ייחשב נהג ל"שיכור"

הכלל- נהג "רגיל" על פי החוק נחשב שיכור אם נמצא שיעור של 240 מיקרוגרם אלכוהול בליטר אוויר נשוף. אולם בפועל השוטרים  יגישו כתב אישום על נהיגה בשכרות אם  נמצא שיעור של 290 מיקרוגרם אלכוהול בליטר אוויר נשוף.

נהגי רכב כבד- בנוגע לנהגי אלו המסיעים רכב כבד של יותר מ-3,500 ק"ג בדרגות רישיון C1 ו-C אלו יואשמו בנהיגה תחת שיכרות אם ריכוז האלכוהול בנשיפתם אם ימצא שיעור של 50 מיקרוגרם אלכוהול בליטר אוויר נשוף.

נהגים צעירים/חדשים-  שהם מתחת לגיל 24 שנים, עם דרגות רישיון D, D1, D2, ו-D3, אלו יואשמו בנהיגה בשכרות אם נמצא שיעור של 50 מיקרוגרם אלכוהול בליטר אוויר בנשיפתם. ראו הוזהרתם.

 

שיבוש  תוצאות וממצאים של בדיקות

ישנם גורמים נוספים העלולים לשבש  את התוצאות של בדיקת הינשוף לרעתכם, למשל מי פה, תרופות מסוימות שנהגים נוטלים ועוד, על כן לפני שאתם מבצעים את בדיקות ינשוף, חשוב ליידע את הבודקים לגבי כל נטילה של חומר תרופתי או אחר שנטלתם- כמובן מבלי להפליל את עצמכם ולדאוג כי דבריכם נרשמים ומתועדים תמיד.

 

עורך דין לנהיגה בשכרות

עו"ד דניאל כפיר מומחה בדיני תעבורה בכלל וניהול תיקי שיכרות בפרט, בעל וותק של 20 שנות ניסיון של הצלחות והישגים משפטיים, בוגר תואר במשפטים LL.B מאוניברסיטת תל אביב, מכהן גם כשופט צבאי, בדרגת רב סרן בבתי המשפט הצבאיים בשטחים, במסגרת שרות המילואים.

עורך דין פלילי לתעבורה מורן לוי, צבר לזכותו הצלחות רבות בייצוג נאשמים, חשודים ואזרחים רבים, מומחה לדיני תעבורה בכלל ובניהול תיקי שיכרות בפרט ללא פשרות, בעל תואר ראשון במשפטיים  (.LL.B) ותואר שני במשפט פלילי (.LL.M) מאוניברסיטת בר אילן

יצירת קשר