ייצוג נוער על ידי עורך דין פלילי בעבירות לפי חוק הנוער

ייצוג נוער בפלילים, הינו תחום בפני עצמו במשפט הפלילי. תחום זה  דורש ידע והתמחות מיוחדת ושונה. תיקים פליליים של בני נוער, מתנהלים בבית משפט ייחודי לנוער, הליכים בבית המשפט לנוער מתנהלים בהתאם ל"חוק הנוער" וזאת בדלתיים סגורות.

 

סעיף 1א. לחוק הנוער (שפיטה, ענישה ודרכי טיפול), תשל"א-1971 קובע כי הליך שיקום קטין הוא ראשון במעלה ותפיסת חוק הנוער. ייצוג נכון על ידי עו"ד פלילי המתמחה בעבירות ובחוק הנוער הינו קריטי וזאת מהרגע הראשון בו נעצר/נחקר/מעוכב הקטין.

ייעוץ משפטי לבני נוער

בכל הליך פלילי קיימת חשיבות לייצוג בידי עורך דין פלילי הבקי ברזי החוק. צורך זה גדול ומכופל כאשר מדובר בייצוג עבירות נוער. ההתנהלות מתחילת ההליך תהיה אקוטית להמשך ההליך ולתוצאות הליווי על ידי עו"ד פלילי המתמחה בנוער.

 

ייצוג קטינים בבית המשפט

עורך דין המומחה בייצוג נוער מכיר את הליכי הפרוצדורה בבית המשפט לנוער, הוא ייגע לייצג את הקטין ולנתב את הליך השיקום ואת ההליך הפלילי לפי ניתוב לדרכי שיקום אפשרויות נוספות כחלק מאסטרטגיה ודרכי הפעולה של מי  שמתמחה  בייצוג קטינים בהליכים משפטיים. חשיבות היא גם להכנה וליווי בחקירת נערים זאת על פי כללים ברורים שעל מערכת החוק להקפיד עליהם.

 

זכויות קטינים בהליכים פליליים

מערכת המשפט כאומר מתייחסת בצורה אחרת , עם דגש על מתן הליך שיקומי לנערים הנמצאים בהליך פלילי זאת בניגוד לזכויות שחשודים ונאשמים בגירים אינם זוכים להם. בין הזכויות והכללים הללו יש את  הזכות לנוכחות הורית  של חשוד (או מי מטעמו בהליך החקירה, כמו כן אסור לחקור קטין בשעות הלילה ויש כללי אחזקה, מעצרים לקטינים. כל זאת כאמור מתפיסה שיקומית.

 

פנייה למשרד עו"ד דניאל כפיר ועו"ד מורן לוי מבטיחה ייעוץ מקצועי וליווי אישי ע"י צוות עורכי דין, הבקיאים בניואנסים ובדרישות החוק בכלל ובחוק הנוער בפרט, זאת מתוך רגישות והבנה כי הקטין במצב שיכול להשפיע על שארית חייו..

 

המשרד ייצג ומייצג מס' רב של תיקים מורכבים בהצלחה יתרה בפני הליכים פליליים, בבית משפט לנוער, בחקירות משטרה של נערים ונערות.

יצירת קשר